Neobvyklý playlist na Spotify – Coronavirus [COVID-19] Quarantine Party

Spotify je v dnešní době asi nejpopulárnější online platforma na poslouchání hudby, kde můžete najít pravděpodobně skoro všechny singly, alba (jakéhokoliv umělce a jakéhokoliv žánru), rádiové a jiné podcasty, které vás mohou zajímat atd. Musíte za to ale každý měsíc platit, což se i docela vyplatí, protože hudba, kterou tam najdete, má opravdu dobrou kvalitu, můžete si vytvořit svůj vlastní playlist. A přesně o tomto budeme se dneska bavit.Aplikace Spotify
 
WHO doporučuje pobývat doma, co nejdéle a jít ven pouze ve chvíli, když to je doopravdy nutné. Lidé, kteří měli tu možnost, pracují ve formě home office, nikam prakticky nechodí a jdou ven nakupovat nejdůležitější suroviny. V podobném režimu studují žáci a studenti, kteří s pomocí e-learningových aplikací a Skypu, učí se doma, dělají domácí úkoly, píšou dokonce písemky a postupně se připravují na přijímačky a zkoušky. Bohužel všichni nemají takové štěstí a musí třeba používat městskou dopravu k tomu, aby se dostali do práce a zpátky, co je opět vystavuje většímu riziku nákazy koronavirem. 
 
Ti šťastlivci, kterým se podařilo koupit alespoň jedno malé balení antibakteriálního mýdla, 2 rolky toaletního papíru, jeden sáček těstovin, a momentálně sedí na gauči svinutí do deky a celý svůj stres zapíjí šípkovým čajem, protože ten přece má spoustu vitaminu C, tak si mohli všimnout na Spotify nového populárního playlistu pod názvem Coronavirus [COVID-19] Quarantine Party.
 
Sestava této hudby dohromady vyžadovala od autora (přesněji Chadwicka Johnsona) spoustu černého humoru, který připomíná filmy od Monty Pythonu. Najdeme tam takové písničky jako Toxic od Britney Spears, Don\’t Stand So Close to Me od The Police, Stayin´Alive od Bee Gees a donedávna tam bylo i Another One Bites the Dust od Queenů, ale sestavovatel asi uznal, že to bylo přes čáru a smazal to. Zkuste si doma odpočinout a nemyslet pořád na negativní věci
 
Celý playlist se v této chvílí skládá z 48 písniček, trvá 2 h 56 min a momentálně ho sleduje 43 141 lidí, co podle mého názoru není vůbec špatný výsledek a lidí, kteří budou chtít si celou situaci alespoň trochu odlehčit bude rozhodně přibývat. 

Podobné příspěvky