Zbavte se mravenců v bytě jednou pro vždy.

Mravenci nejsou jako komáři, nebo pavouci, ti Vás svojí přítomností otravují jenom chvíli, jde s nimi jednoduše skoncovat. Mravenci jsou o hodně těžším protivníkem, než se zdají. Nenechte se zmást, dokáží dokonce vyvinout sílu dvaceti násobku své váhy. Vždy žijí po skupině a v mraveništi může být až jeden milion jedinců. Společně se teď podíváme na pár triků, jak zamezit jejich pobyt u Vás v bytě.
důmyslní mravenci
Jako první pravidlo ze všeho je skladování potravin, tohle je určitě první krok k úspěchu. Vždy udržujte kuchyni co nejvíce v čistotě a dbejte na to, aby strouhanka, pečivo slané nebo sladké nebylo lehce přístupné, to je pro mravence okamžitá výzva. Pokud víte, že mravence v bytě máte, nejlépe skladujte v uzavřených dózách, nenechávejte v papírových pytlících, to je pro mravence snadná kořist. Například mravenci zvaní faraoni, jsou postrachem bytů, tito malý škůdci pozřou naprosto všechny potraviny.
mravenci na květině
Mravenci nesnáší silné vůně, takže pokud se jich chcete zbavit, vyhledejte jejich cestičky a nastražte jim do cesty třeba sůl, pepř či skořici. Dobré je také chilli, nebo pálivá paprika, dost lidí také používá jedlou sudu, můžete samozřejmě tyto věci skombinovat. Nasypte do skulin a míst v koutech, kudy by mohli procházet. Důkladně také nasypte okolo parapetu a pražců u dveří. Malý návštěvníci se pak rychle rozhodnou, zda budou dále ve vašem bytě pobývat. Pokud by nezabralo domácí řešení, vždy je možnost se obrátit na dezinfekční firmu, která Vás však nebude stát malé peníze. Raději proto vyzkoušejte řešení víše popsané, než se uchýlíte k vytočení čísla dezinfekční firmy.
Vždy mějte však na paměti, že pokud se mravenců zbavíte, nemusíte mít vyhráno na pořád. Mohou se vrátit třeba za rok, nebo za čtyři, je jen otázkou času než si najdou svoje cestičky znovu. Proto buďte připravení i do budoucna, nikdy nevíte, kdy Vás poctí svojí návštěvou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky