stáhnout youtube


Co si představujete pod pojmem stáhnout na YouTube?

Je to lehký proces, jak si stáhnout oblíbenou muziku v mp3 nebo video v mp4. Pokud vím tak bylo a možná i je stahování nelegální. Nejdříve bychom na to měli mít schválení od autora a účinkujících ve videu. Jenomže kdo to v dnešní době dělá? Proto to jsou odkazy, abychom byli chráněni. A mohli si stahovat co se nám líbí. Líbí se Vám písnička od Karla Gotta? Stáhněte si jí.

dowland - modrá

Je to jednoduché, i když se to zdá být složité. Existuje odkaz, ale stačí když kliknete na hoře STÁHNOUT NA YOUTUBE. Až se Vám rozklikne odkaz, tak by se Vám měla načíst stránka, kde je obdélníková kolonka. Tam zadané link neboli odkaz dané písničky, co se Vám líbí. Odkaz se Vám importuje a poté stačí, když kliknete stáhnout zdarma.

youtube - červené

Tyto stránky jsou super, protože existují stránky, které máte placené, a to se samozřejmě nevyplatí. Dokonce si pamatuji, jak dříve byly v televizním programu, vždycky na zadní straně, kupte si melodii Michala Davida. Teď si jí můžete stáhnout, zcela zdarma.

Pojďte si přečíst, krátký rozhovor s mojí kamarádkou Simčou.

Pouštíš si na YouTube nějaké písničky a na jaké téma?

  • Ano, velice ráda si pouštím písničky, které mají zamilované téma.

Koukáš na YouTube i na nějaké seriály či filmy?

  • Ano, občas když mám příležitost a čas.

Stáhla sis někdy nějakou písničku nebo film?

  • Ano, mnohokrát.

A jaké s tím máš zkušenosti?

  • Pozitivní, protože je to zdarma a můžu sledovat svoje oblíbené filmy a seriály, když to nestihnu shlédnout v televizi, tak si to bez problému stáhnu.

Jak často stahuješ na YouTube nebo stahuješ jinde?

  • Stahuji na téhle výjimečné stránce, která mi poskytuje vše, co potřebuji. Jsem naprosto nadšená, že jsem jejich věrný uživatel.

Jaký máš názor na stahování na internetu – fotek, videí, písniček?

  • Když si to člověk stáhne pro svou vlastní potřebu, tak v tom problém nevidím. Problém by byl v tom, kdyby to prodával nebo nějak zneužíval.

Podobné příspěvky