Není špaček, jako špaček

V dnešní době není kouření úplně in, jako tomu bývalo kdysi. Dříve jste si mohli zapálit tuto nezdravou tyčinku, kde jste mohli. Dnes už si cigaretu v klidu dáte, jen v pohodlí domova. Přestat kouřit není lehké, důležité je hlavně chtít přestat. Pokud s kouřením přestat nechcete, tak je to, zcela pochopitelné, je to vaše volba.

hořící cigareta

Lidé, dnes na kuřáky nahlíží s opovržením a na jednu stranu se není čemu divit. Cigaretové nedopalky jsou všude a kouř z nich, zrovna dvakrát nevoní. Pak tu máme ještě jistou část kuřáků, kteří nerespektují zákazy a kouří i v místech, kde by se vůbec neměl vyskytovat jakýkoliv oheň!

O škodlivosti raději ani nemluvě, ale každého věc, pokud ostatním neohrožuje zdraví, tedy nečadí ostatním pod nos.

Nabízí se nám i spousty jiných variant kouření, elektronické cigarety, buďto s tekutou náplní anebo několik variant zahřívání tabáku.

Každopádně ať už kouříte, tak či onak, buďte prosím ohleduplní, vůči okolí a společnost nebude tolik kuřáky odsuzovat.

 Nedopalky, řádně uhašené vhazujte do odpadkových košů, popelníků, zkrátka patří do odpadu, ne na zem.

cigaretový nepořádek

A to, že se v hospodách, restauracích, barech nekouří, nemějte nikomu za zlé. Koukejte na to jako na obrovskou výhodu. Nevykouříte tolik cigaret, šetříte si peněženku, zdraví ostatních lidí, a hlavně i to Vaše. A jako bonus navíc nesmrdíte, jako tomu bývalo za starých času, nikdo nepozná, že se vracíte z hospody! V některých hospodách, můžete kouřit elektronické cigarety.

Projděte se po ulicích, zejména městské parky a uvidíte, kam oko dohlédne, tam je všudypřítomný, takzvaný Špaček, a ne jenom tam! Najdeme ho i v lese, na dětských hřištích a pak se není čemu divit, že lidé kuřáky opovrhují. Neříkáme, že všichni kuřáci se chovají takto nezodpovědně, ale špačci mluví za vše.  Proto prosím, vždy po sobě řádně ukliďte, ať se nám z ono „Špačka“ stane vzácný druh a nepotkáváme jej tak často.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky