Protože i Vy si zasloužíte pohodlí!

Stěhování, nakupování, umísťování nového nábytku, vytváření příjemného prostředí k životu. Tohle nadšení vás s nejvyšší pravděpodobností nemine, pokud jste se například rozhodli začít žít společně se svým partnerem. Náhle se objevuje spoustu otázek. Některé se vyřeší samy, jiné si vyžádají vaší pozornosti více. Třeba takové rozvržení místností. Jejich velikost a poloha vám prozradí vše co potřebujete. Každý asi vycítí, že nechat procházet hosty ložnicí, aby se dostali do obývacího pokoje, nebo vybavit předsíň sporákem a hrnci není nejlepší nápad a řádně by to narušilo soukromí a chod celé domácnosti.

pokoj

Proč oddělovat obývací pokoj s kuchyní?

Toho, kdo se alespoň trochu zajímá o architekturu jistě nepřekvapí dnešní trend, spojení kuchyně s obývacím pokojem. Samozřejmě to má své klady i zápory. A co je na tom tedy pozitivního? Nejen že vám při vaření neuteče váš oblíbený seriál, ale zvětší se i užitný prostor a umožní kontakt s lidmi ve vedlejší místnosti. Nevýhodou mohou být výpary z kuchyně, a ne každý rád předvádí své kulinářské schopnosti před publikem.

kancelářský stůl

A co takhle pracovna?
Tuhle otázku byste si měli klást co nejdříve. Prostor pro práci na počítači, studium, kresbu… místo, které bude jenom vaše, nikdo vás tady nebude rušit, je nezbytnou součástí téměř každé domácnosti. Už se vidíte houpat se v pohodlném křesle s monitorem před očima? Zejména pokud pracujete z domova, bez pracovny se prostě neobejdete. Představte si, že ležíte na gauči. Před sebou máte televizi a na klíně se na vás kouká notebook s čekající prací. Jak dlouho potrvá než vám dojde, že jste vlastně nic z toho co jste si naplánovali nesplnili? A co by v ní nemělo určitě chybět a jak vyřešit problém malého prostoru? Objevte užitečné rady a přesvědčte se, že i u vás doma se dá vytvořit perfektní pracoviště.

Podobné příspěvky