Přírodní zázrak v péči o vaši pleť

Dříve se říkalo, že pro krásu se musí trpět. Dnes, když pomineme různé mechanické zásahy do obličeje jako jsou operace víček, lifting obličeje nitěmi, kdy operatér aplikuje do obličeje za pomoci jemných i když velmi tenkých jehel speciální nitě, pro to, aby pokožka nabyla mladšího a odpočinutého vzhledu a další „trápidla“, my si můžeme pomoci i přirozenými nebolestivými prostředky. A to tak, aby naše pleť zářila a byla projasněná.
rozpůlený obličej
Základem je pečlivé a důsledné čistění pleti! Předejdeme tím rychlejšímu stárnutí pokožky, jejímu šednutí a unavenému vzhledu. Dnešním hitem jsou přírodní produkty. Je čím dál tím více žen, které sahají po přírodních materiálech. Věří, že základ zdraví je v přírodě. Příroda sama o sobě je silná a vytváří přirozeně i pomůcky, které můžeme následně využívat v péči o naši pleť.
Máme pro vás skvělý tip pro čištění i rozjasnění pleti v přírodní formě. Přírodním zázrakem je konjaková houbička anebo zmijovec indický. Je známa také pod názvem áronova hůl. Zmijovec je teplomilná rostlina, jež pochází z tropických deštných pralesů v Asii.  Má více použití jako např. v kuchyni, používá se i jako lék, ale nás zajímají vlákna, která se používají na výrobu konjakové houbičky. Konjaková houbička nahradí mýdlo, pleťovou vodu i krém.
Proč používat konjakovou houbičku? Z více důvodů:
–          Přirozeně zvlhčuje, a přitom vyživuje pokožku
–          Obsahuje antioxidanty a minerály v přirozené formě
–          Odstraňuje odumřelé kožní buňky
–          Při čištění krouživými pohyby pokožku zároveň jemně masíruje
–          K jejímu použití potřebujete jen čistou vodu
–          Je vhodná k dennímu používání na obličej
–          Nevysušuje pokožku
obličej nad hladinou
A bonus nakonec – je 100% přírodní tak, že už více přírodní nemůže být, je rozložitelná a tím pádem šetrná k životnímu prostředí. Nejsou v ní žádné přidané látky, neobsahuje žádné chemické přísady.

Podobné příspěvky