Práce na silnici

Zemní práce jsou dnes a denně na denním pořádku. Já vím, že mnoho lidí to velmi obtěžuje, hlavně tedy řidiče. Zemní práce jsou ale velmi důležité, to mi můžete věřit. A taky berte v úvahu, že se zemní práce nedělají jen tak pro zábavu. Věřte mi, že kdyby t nebylo třeba, tak proč by se tam pracovníci ve vedrech tak dřeli? Nikdo by nepracoval jen tak pro zábavu a zadarmo. Tak je namístě to všechno respektovat. Vím, že hlavně řidiči nemají rádi zemní práce na silnici, ale ty práce musí být. Nebo by se vám líbilo jezdit na hrbolaté a popraskané výmolaté silnici? Myslím, že jistě nelíbilo.

Zemní práce jsou někdy vážně nutné.

A kdyby tam nebyly zemní práce, tak zase budete nadávat, že tam nikdo nepracuje a neopravuje ty zakleté výmoly. Takže když to tak vezmu, tak si nikdy nevyberete, protože na něčem je vždycky něco. Já jsem si řeka, že nikdy už nic hrotit nebudu. Jednou jsem viděla jednoho pána, jak se nervuje za volantem, že spěchá do práce a nemůže nikde jet, když je to všude rozkopané. Jenže on nebyl sám v té koloně aut. Zajímavé bylo, že nikdo jiný se tak nevztekla, jako on. Byl jediný, ale jemu to vůbec nevadilo, jak bylo vidno. Zemní práce se ale musí udělat a s tím nikdo nic nenadělá. A dělají se vždycky v létě a na jaře, protože v mrazu logicky nikdo dělat nebude.

Někdy jsou zemní práce pohoda.

Navíc bych taky chtěla zmínit několik plusů zemních prací. Tak zaprvé se moc pěkně opálíte. Nemusíte chodit do solária. A taky zemní práce z vás udělají ramba, protože na ztemní práce potřebujete fakt hodně síly, takže bude i vaše postava sexy a pěkně tvarovaná. Ale zase na druhou stranu je to hodně náročné. Můžete mít úpal nebo se nějak ošklivě zranit. Nehod na silnicích je bohužel opravdu až moc a většinou fakt zbytečné. Já sama jezdím autem velmi opatrně a nikdy nikam nespěchám. Vždycky si říkám, že raději přijedu hodně pozdě, ale hlavně ať jsem živá a zdravá. To je pro mě nejdůležitější a myslím, že by to tak měl mít nastavěný každý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky