Plesová sezóna již klepe na dveře

Jaké šaty letos vynesete vy?

Plesová sezóna již hlasitě klepe na dveře a ihned poté, co na svět přijde nový rok, vše vypukne v plné parádě. A v plné parádě by měly být také všechny dámy, které se na nějakou zábavu chystají, a je vcelku jedno, zda to bude klasická venkovská tancovačka anebo VIP akce pro společenskou smetánku. Ve všech případech patří ke správné plesové výbavě několik základních věcí, což jsou především dlouhé šaty, taneční boty, psaníčko do ruky a nějaká ta bižuterie či pravé šperky. Záleží čistě jen na vás, kolik do své parádní výbavy chcete investovat, jisté však je, že se bez žádné z výše jmenovaných věcí neobejdete.

šaty

Takže pokud nechcete vzít zavděk tím, co vám již od minulé plesové sezóny visí ve skříni, tak vám nezbývá než pilně obejít všechny obchody a probrat se jejich nabídkou. Jistě v nich narazíte na aktuální módní trendy, ovšem zde je na místě zvážit, zda jsou pro vás tím pravým. Ne všechny trendy jsou vždy navrženy tak, aby lichotily každé postavě a může se tak stát, že si ty nejmodernější šaty s vaší postavou a barvou pleti nebudou vůbec rozumět. A to je vždy důležité podrobně zvážit, neboť než si udělat ostudu v modelu, který nám ani trochu nelichotí, je mnohem lepší vsadit na osvědčenou plesovou klasiku, ve které možná nebudete za hvězdu večera, ale rozhodně s ní nikoho neurazíte.

podpatek

A jakmile máte ty pravé šaty doma pod střechou, tak je ta pravá chvíle na to, abyste se poohlédly po botách a dalších nezbytných doplňcích, které by měly se zvolenými šaty maximálně ladit. Pokud tedy nejste odbornicí na styl a módu, pak se držte hesla, že méně znamená více. Není totiž nic horšího, než když se všechny vaše kusy oděvu bijí o to, který na sebe přitáhne více pozornosti. A tohoto pravidla se držte také při výběru kabelky – psaníčka https://www.prima-obchod.cz. K výrazným šatům patří jednoznačně nenápadná kabelka, a naopak nevýrazný model by mělo správně zvolené psaníčko povýšit o úroveň výše.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky