Hypotéka bez registru

Tento pojem je označení pro podnikatelské úvěry. Podnikatelský úvěr znamená, že se peníze z tohoto finančního produktu mohou poskytovat pouze podnikatelům, takže firmám nebo osobám samostatně výdělečně činným, což jsou ve své http://www.phil.muni.cz/journals/index.php/proinflow/article/view/1226 podstatě také lidé, kteří mají založené nějaké podnikání. Peníze se totiž opětovně vkládají do podnikání. Poskytují se podnikatelům za účelem, že s nimi budou financovat své podnikání či firmu.

smlouva

Co je možné s penězi provést?

Ptáte se, jak tedy peníze můžete využít? Odpověď zní, že s penězi můžete nakládat vlastně podle libosti, ale vždy je nezbytné je vložit do podnikání. Je vhodné s nimi vyplatit se z exekucí, splatit s nimi jiné staré a neekonomické půjčky, vymanit se z dluhů, zaplatit dluhy na sociálním a zdravotním pojištění nebo na finančním úřadu. Peníze se totiž nejčastěji poskytují právě lidem, kteří mají nějaké již finanční problémy a banka je odmítne. Banky totiž vždy kontrolují registry dlužníků, a proto je těžké u nich půjčku získat. Zde v případě nebankovního sektoru je to však naštěstí jiné.

Ještě pro vás máme další příjemné překvapení. Celé vyřízení je totiž velice snadné a rychlé, takže nemusíte čekat dlouhé měsíce na své peníze. Vše může být vyřízeno během pár krátkých chvil.
Nebankovní hypotéky bez registru vám totiž zaručí, že nebudeme projíždět registry dlužníků a že peníze dostanete. Stačí zaslat pár fotografií nemovitosti a vyplnit online žádost. Nevadí ani nízké daňové přiznání, takže zažádat si může opravdu každý.

peněženka

Jaké výhody poskytujeme?

  1. Vyplácíme až 70% odhadní ceny nemovitosti.
  2. Doba splatnosti může být až na 30 let.
  3. Hypotéky jsou bez kontroly bankovních i nebankovních registrů.
  4. Můžete mít i nízké daňové přiznání, vůbec to nevadí.
  5. Velice nízké splátky, takové možná nenajdete ani v běžné bance.
  6. Zaručíme, že nebudeme zkoumat vaše příjmy.
  7. Tyto peníze získáte za zástavu své nemovitosti.
  8. Doplatit peníze můžete kdykoliv a zdarma a zbavit se tak tohoto finančního produktu.

Podobné příspěvky