Kvalitní komponenty pro jakékoliv aranžmá

Aranžujete rádi? Živíte se výrobou různých květinových vazeb a aranžmá na oslavy, pohřby a další události? Nebo jen rádi tvoříte sami pro sebe, a občas uděláte dekoraci pro někoho jiného? V obou případech u nás seženete všechno, co byste pro své tvoření mohli potřebovat a využít. Základem pro tvorbu kytic a aranžmá je aranžovací hmota Lepaso.cz.

Bez hmoty se nehnete
Aranžovací hmota je základ pro většinu tvořených dekorací, ať z živých květin, nebo sušených. Najdete u nás jak hmoty pro mokré vazby, tak pro ty suché.

umělá květina

Zelené hmoty se používají zejména pro aranžování živých květin, protože tato hmota velice dobře nasává vodu, a vazba potom vydrží déle. Pro suché vazby máme hmoty, které lépe podrží sušinu, a která se tolik nedrolí při práci se sušenými květinami.

Co budete vyrábět?

Máte firmu, která připravuje veliké květinové vazby na svatby, oslavy nebo na pohřby? Potom určitě víte, že mít kvalitní západ v podobě aranžovací hmoty je to nejdůležitější. On základu se totiž odvíjí to, jak bude výsledné aranžmá vypadat. Je potřeba, měla veliká kytice patřičnou oporu, a nespadla na zem. Proto vždy volte vhodnou hmotu. Jaké u nás seženete?

Klasický florex zelený, hnědý na suché vazby.

Klasické hmoty ve tvaru kvádru u nás koupíte i v držáky a v plastové síti, aby některé prvky držely lépe. Najdete u nás i hmoty s držákem pro lepší přenášení vazeb.

Atypické tvary
Chystáte skutečně veliké vazby živých květin na různé příležitosti? Najdete u nás hmoty i na ně.
máme pro vás

– srdce na držáku v několika velikostech

– kruhy o různých průměrech

– hmoty s přísavkami na auta

sušené květiny

Z naší nabídky si určitě vyberete i vy, a najdete u nás mnoho dalších věcí pro výrobu dekorací. V nabídce máme i květiny, umělé plody, mašle, květináče, zkrátka u nás nakoupíte všechno pro výrobu aranžmá, dekorací a to na jakoukoliv příležitost a na jakoukoliv roční dobu.

Podobné příspěvky