Jaké hračky by měla mít každá malá slečna?

Narození dítěte je velký dar, http://zena-in.cz/clanek/jak-nosit-puntiky-a-nepusobit-preslazene kterého si rodiče váží bez ohledu na to, jestli se jim narodí holka nebo kluk. V čem je při jejich výchově zásadní rozdíl je i to, že každé pohlaví se uspokojí s jiným typem hraček a jiným typem her. Samozřejmě, že existují výjimky, ovšem platí, že malé slečny si nejvíce vyhrají s hračkami, které kluci tolik neocení.
Co byste tedy měli i vy vaší princezně bezpodmínečně pořídit?kočárek pro panenky.jpg

Panenky a jejich příslušenství

Nepochybně se setkáte s tím, že si panenky všeho druhu a velikostí zamiluje už od malička. Věřte tomu, že i když jich bude mít více než dost, nikdy to nebude stačit. Aby si s nimi však mohla hrát i jinak, než jenom oblékat jich a česat, krmit nebo ukládat spát, pořiďte jí do výbavy golfový kočárek pro panenky chytráliška.cz, se kterým si s nimi může hrát i venku.
Vozit totiž každý den jinou panenku v kočárku, bude pro každou malou slečnu tou nejlepší hrou, jakou si může zvolit.Šikovný kočárek je navíc z designové stránky kouzelný už sám o sobě, protože je růžový a má bílé puntíky. Je to tedy barevný motiv, kterému žádná holčička neodolá a bude ho milovat už od okamžiku, kdy ho vybalí z krabice.růžový kočárek.jpg

Poslouží vám hned z několika důvodů

Golfový kočárek pro panenky si může vaše dcera vzít i na nákup, na kterém se i díky němu nebude s vámi nudit. Zaměstná ji hračka a řízení, které doposud neznala. Je to mnohem lepší než ji pořád napomínat, ať vydrží stát na místě nebo se pořád přesouvat. Váš nákup může být i díky němu bezproblémový a zábavný.
Velkou službu vám udělá i v případě, že máte doma miminko. Pokud vaše holčička vidí, jak jejího bratříčka nebo sestřičku vezete v kočárku, bude se snažit vás i v tomto směru napodobit a přát si – mít vlastní kočárek. Udělejte něco pro její kouzelný úsměv a pořiďte jí malý a praktický kočárek, ve kterém si může vozit panenky všeho druhu tak, jak si to vždy přála.

Podobné příspěvky