Jak najít vysněné svatební šaty?

Před svatbou musí nevěsta s ženichem a jejich blízcí zařídit spoustu věcí. Je třeba zařídit místo, oddávajícího, občerstvení, dopravu a spoustu dalších věcí. Nevěsta navíc k tomu má jeden důležitý úkol – najít své vysněné svatební šaty, v kterých se provdá. Některé nevěsty šaty příliš neřeší a vezmou si na sebe prostě jakékoliv, které jim budou sedět. Většina nevěst ale bere výběr šatů velmi vážně a opravdu si dávají co nejvíce záležet, aby byl výběr co nejlepší, vypadaly co nejlépe a aby šaty zároveň odrážely jejich osobnost.

šaty

Co ale udělat, abyste svoje vysněné šaty opravdu našly? Nemusí to být totiž vůbec snadné Vždyť šatů je tisíce a tisíce různých druhů a nemáte šanci si vyzkoušet všechny typy.

Udělejte si dopředu průzkum. Na internetu, pokud si zadáte do vyhledávače obrázky svatebních šatů, vám vyjedou i desetitisíce výsledků. Všechno si neprohlédnete, ale nějakou podstatnou část ano. Zaujaly vás nějaké šaty a dokážete si je představit na sobě? Uložte si je a až půjdete do salónu se svatebními šaty, ukažte je asistentkám, zda nenabízí podobné.

Nenechte se zmást módními trendy. To, že jsou letos v trendu takové a takové šaty neznamená, že je musíte mít. Řiďte se především tím, v čem se cítíte dobře a co chcete na sobě mít. Pokud se vám líbí třeba krajkové svatební šaty, určitě se tohoto nápadu držte, i kdyby vám někdo tvrdil, že už dávno vyšly z módy.

manželé

Nerozhodujte se o šatech sama. Vezměte si sebou vždy někoho na pomoc. Nejlépe někoho, komu věříte a víte, že vás nebude zbytečně kritizovat ale na druhou stranu bude umět i říci, pokud se mu dané šaty na vás nebudou líbit. Obvykle si sebou nevěsty berou třeba kamarádku, maminku nebo babičku.

Nezapomeňte si sebou vzít i boty na podpatku, nejlépe v takové výšce, v kterých se budete chtít vdávat. Vyzkoušíte si rovnou, jaká výška podpatku bude k vašim šatům ideální.

Podobné příspěvky