Hygienické kalhotky

Věděli jste, že už existují taky menstruační kalhotky? Já jsem o tomhle slyšela poprvé asi před rokem. A vůbec jsem nevěděla, co si pod tím mám představit. Stále jsem si myslela, že se jedná o klasické kalhotky s nějakým silnějším spodním dnem, takže jsem si řekla, že ale stejně bych ještě musela používat třeba například tampon nebo vložku. Jenomže jsem si řekla, že by to zase asi bylo na nic. Takže jsem si řekla, že to asi vyzkouším a podívám se na několik informací na internetu, abych měla nějaké bližší informace. Řekla jsem si, že když moje kamarádka už má taky menstruační kalhotky, takže by to taky mohlo být skvěle se jí na to zeptat, jak menstruační kalhotky vůbec fungují a jestli jsou spolehlivé.

Jsou v různých typech.

Moje kamarádka mi řekla, že naštěstí menstruační kalhotky jsou spolehlivé. Pokud ale máte opravdu hodně silnou menstruaci, tak to je doporučuje to kombinovat s nějakým tamponem anebo menstruační vložkou anebo menstruačním kalíškem. A protože já vůbec nejsem zastánce menstruačního kalíšku, takže kalíšek na menstruaci bych vůbec nikdy nepoužila, protože vím, že to bude opravdu hodně nehygienické. Takže u mě vedou menstruační kalhotky společně s tamponem anebo menstruační vložky. Navíc už jsem to taky dozvěděla, že menstruační kalhotky jsou vyrobené z opravdu kvalitního materiálu, je to bavlna, takže se nemusíte bát, že by vás třeba čekala nějaká alergická reakce na nekvalitní materiál.

Kalhotky jsou stylové.

Pokud stále váháte, jestli si máte pořídit menstruační kalhotky, tak neváhejte a zkuste to, za zkoušku nic nedáte. Proto taky mnoho žen stále přemýšlí, jak se chránit při menstruaci, tak zkuste taky menstruační kalhotky. A jak byste se chránili vy? Vím, že je jistě mnoho způsobů, ale zkoušeli jste už zmíněné menstruační kalhotky? Pokud ne, tak je zkuste. Jsou taky v různých barvách nebo taky provedení, takže menstruační kalhotky jsou taky v takovém designu, že by ani nikdo nepoznal, že se jedná zrovna o kalhotky na menstruaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky