Betonové ploty se staví i na Čekobudějovicku


Českobudějovicko je překrásná lokalita a máte-li v úmyslu se tu usadit a trávit zde dny všední a sváteční, doporučujeme přestěhovat se do míst s dalekým výhledem. Takových je tu celá řada, protože Českobudějovická a na ní navazující Třeboňská pánev a Blanský les umožňují daleké rozhledy i tam, kde byste to neočekávali, například v Třísově, na Hlincově Hoře nebo mezi Krásetínem a Holubovem.

šnek na zdi

I přesto, že si zvolíte atraktivní místo k trvalému pobytu, může se vám tu hodit moderní forma oplocení, která vám na pozemku zajistí soukromí. Máme tím na mysli betonové ploty v Českých Budějovicích a okolí. Jaké výhody skýtá toto řešení, a proč jim dát přednost?

Soukromí – zajistit soukromí cihlovou zdí není tak jednoduché, její výstavba je náročná, zdlouhavá a drahá. S betonovým plotem to vychází o poznání levněji a to samé platí i o rychlosti výstavby. Výška betonového oplocení se může vyšplhat až do dvou a půl metru.

cihlová zeď

Dlouhá životnost – jak dlouho vydrží betonový plot? Uvádí se, že až čtyřicet let, což je ale pouze předběžný výpočet, protože před čtyřiceti lety tato technologie byla zcela neznámou, a stavěly se zdi vesměs kamenné a cihlové. Ovšem pokud jsou tyto výpočty spolehlivé, je to dostatečně dlouhá doba životnosti stavební technologie.

Nulová údržba – znáte starší český film „Páni kluci“? Objeví se v něm scéna, jak kluci natírají dřevěný plaňkový plot, a toto je pro ně nepředstavitelná otrava a práce za trest. Nátěry oplocení bývaly v minulosti nepříjemnou záležitostí snad pro každého, a trávit dlouhé hodiny se smirkovým papírem a štětcem za slunečného počasí u plotu, když jste namísto toho mohli plavat v bazénu? S betonovým plotem odpadají veškeré starosti jak s nátěry, tak i s jakýmikoli pracemi spojenými s údržbou. Jsou to v podstatě bezúdržbové stavby, které maximálně vyžadují čištění od prachu tlakovou vodou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky