Unikátní hra, která vás zabaví


V poslední době se stala laser game velice populární atrakcí. Chodí na ni dospělí, děti, skupiny kolegů nebo zkrátka jen přátel, kteří si chtějí užít trošku netradiční zábavy. Rozhodně to vyzkoušejte i vy, obzvláště pokud s touto aktivitou nemáte prozatím žádnou zkušenost. Ne nadarmo si tuto záležitost oblíbilo tolik lidí, proto tomu neváhejte dát též šanci a užít si skvělé dobrodružství, u kterého se pořádně zapotíte.

DSC8007

Pravidla jsou jednoduchá

Co se týká pravidel, vždycky záleží na tom, jaký herní mód je zvolen. Zpravidla to však funguje tak, že se rozdělíte do dvou skupin, které budou hrát proti sobě. Vašim úkolem tedy bude porazit protihráče, a to tím způsobem, že se do nich budete pomocí své pistole s laserovým světlem strefovat. Budou mít na sobě speciální vestu, která bude obsahovat senzory, které postřehnou váš paprsek. Logicky, čím více lidí z protějšího týmu trefíte, tím úspěšnější váš tým bude. Je to tedy o tom co nejvíce střílet, ale zároveň se co nejlépe bránit. Díky tomu, že hřiště je protkáno nejrůznějšími zábranami, tak to nebude tak jednoduché. Jak již ale bylo zmíněno záleží samozřejmě na tom, jaký typ hry bude zvolen. Existuje totiž více různých variant.

Jednoduchá rezervace online

Pokud budete chtít jít laser game vyzkoušet, tak určitě oceníte to, že je možné si vše zarezervovat z pohodlí domova. Můžete si vybrat přesný termín, kdy vám to všem bude vyhovovat a zamluvit si jej, aby se vám nestalo, že dojdete na místo, a nebude tam volná místnost.

skupina-mensi

Vhodné opravdu pro všechny

To pravé kouzlo laser game však spočívá v tom, že je to zábava určená doopravdy pro všechny. Nejčastěji si ji vychutnávají muži, samozřejmě ale i ženy jsou vítány. Není výjimkou, že sem chodí i školní skupiny, protože je jasné, že tato zábavná aktivita bude bavit i děti, kteří si budou připadat jako superhrdinové.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky