Potřebujete si půjčit auto či minibus v Praze? Milan je super!


Proč právě zvolit půjčovnu aut na Praze 9? Autopůjčovna MILAN sídlí na Praze 9, konkrétně v Dolních Počernicích. Pokud byste ji chtěli navštívit osobně, snadno se tam dostanete díky autobusy MHD anebo vlakem. Nicméně autopůjčovna MILAN nabízí přistavení vámi vybraného auta či minibusu přesně tam, kam si určíte sami. Letiště Václava Havla? Nebo byste raději, aby vám byl přistaven vůz před obchodním centrem? Bazénem? Před vaši firmu/zaměstnáním? Před váš hotel, vaše bydliště ať je trvalé či přechodné? Autopůjčovna MILAN vám přistaví vůz kdekoli po Praze, jak si sami určíte. Autopůjčovna MILAN je na trhu přes 25 let, tudíž je zcela profesionální a ví, po čem klienti touží.

auto

Autopůjčovna MILAN půjčuje kvalitní auta a minibusy. Zelená karta je součástí každého vozu z autopůjčovny MILAN, stejně i havarijní pojištění jak po České republice, tak i po celé Evropě. každý vůz z autopůjčovny MILAN má dálniční známku, takže si můžete v klidu jezdit po dálnicích. Ať si k zapůjčení vyberete auto či minibus, MILAN vám garantuje, že je daný vůz v perfektním technickém stavu. Pokud máte děti, můžete si zdarma půjčit dětské sedačky. Pokud se chystáte do hor a sněží, autopůjčovna MILAN vám k vozu zdarma půjčí sněhové řetězy, které by se vám v některých případech mohly hodit. Co když vozovka bude víc zasněžená, nebo na ní bude ledovka? S autem či s minibusem z autopůjčovny MILAN nemusíte jezdit jen v Praze a okolí či jen ve středních Čechách, ale můžete si vyjet po celé České republice, kam vás to bude táhnout, kam si jen budete přát.

vnitřek auta

Pokud byste rádi vyjeli i do zahraničí, lze se s autopůjčovnou MILAN bez problému domluvit. Potřebujete auto na 3 dny? na týden? Na dva týdny? Na měsíci víc? není problém. Stačí si vybrat vůz, který vás zaujme a objednat si. I před objednáním máte možnost k nezávazné kalkulaci, tak již budete vědět, kolik vás bude stát zapůjčení vozu. Autopůjčovna MILAN půjčuje vůz na dobu dle vašeho přání. Zaplatíte „paušálně“ a neřeší se, kolik kilometrů ujedete. Vůz je vám zapůjčen s plnou nádrží a navíc? Daný vůz nemusí řídit jen ten, který si ho zapůjčil. U jeho řízení se můžete prostřídat. Když vůz vracíte, můžete ho přímo navrátit do autopůjčovny MILAN, nebo se můžete domluvit a autopůjčovna MILAN zajistí vyzvednutí vozu kdekoli v Praze.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky