Nižší cena, obdobný komfort

I přesto, že dnes stojí i menší byty neuvěřitelné částky, neznamená to, že byste měli rezignovat na sen o koupi vlastního bydlení. Jde to totiž levněji.

Nižší cena, obdobný komfort

Připlatit si nějakou tu tisícovku za to, abyste mohli bydlet v hezké a prostorném bytě se vždy vyplatilo, jenže dnes nejde o tisícovky, a dokonce na desetitisíce. V současnosti musíte přitlačit o pár řádu více, a to alespoň ve statisících, ne-li rovnou v milionech. Ceny obytných nemovitostí jsou totiž daleko dražší než ještě před deseti lety, a to i když připočtete inflaci. Pro mladou rodinu s dítětem je po finanční stránce velice složité pořídit si vlastní bydlení, když to stojí miliony. A to nejen v hlavním městě, ale prakticky kdekoliv v zemi.

Domek

V takovém případě pak ale jsou jen dvě možnosti – buďto bydlet v podnájmu nebo si najít něco alternativního, co nebude tak drahé. Bydlení v podnájmu není za všech okolností špatné, ale je drahé a nikdy nemáte jistotu, že se nebudete muset za měsíc či dva přesunout někam jinam, což může být velice problematické. S alternativami to také tak slavné není, i když existují. Asi těmi nejschůdnějšími dnes jsou dřevěné mobilní domy celoroční, které můžete využívat od jara až do zimy.

Jsou docela velké

Určitě byste si nové verze nespletli třeba s takovými maringotkami. Na to jsou až příliš robustní. A není ani divu, jsou totiž určeny i pro standardní rodiny, které mají jedno, případně dvě děti. S více potomky už by to byla potíž, jelikož tolik obytného prostoru mobilní domky zase nenabízejí. Co je však už v základní nabídce, to je vnitřní vybavení, které je v tomto případě na opravdu vysoké úrovní. Vše, co chcete, a hlavně potřebujete mít v domácnosti, tam najdete. Od nábytku až po mnohé užitečné elektrospotřebiče.

Domov

K podnikání

Tento druh obydlí není vhodnou alternativou pouze pro lidi, kteří chtějí za slušné ceny bydlet ve svém, ale rovněž i pro celou řadu podnikatelů. Relativně levné pracovní prostory jsou velmi atraktivní, zvláště, když většinou není potřeba pořizovat si nejnovější model a většina podnikatelů si vystačí s některým z modelů z minulých řad, které nejsou tak dobře zateplené.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky