Home office u podnikatele?

Malí podnikatelé, kteří jsou samozřejmě také postižení dramaticky stoupajícími cenami čehokoliv, musí řešit úspory možná dvojnásob. Kde ušetřit, za co, a kolik, jsou otázky, které je trápí každý den. Určitě nebudou šetřit na obchodních aktivitách, na servisu služeb, nebo přístupu ke svým klientům. Tato cesta by se brzy projevila ve snížených tržbách. Mohou naopak něco podražit, ale má smysl aby zvednuté ceny jen tak, tak nahradily stoupající výdaje? Nemá. Tak jak z toho ven?

Šetření je heslo doby

Řešení pro malé podnikatele, kteří podnikají v oborech, kde nepotřebují zázemí kanceláří a výrobních či skladových prostor, by mohlo být přesunutí sídla firmy do virtuality. To znamená opuštění stávající klasické kanceláře a začátek práce v režimu home office. Jenže, co když na adrese vaší kanceláře sídlí vaše společnost? Je o tom zápis v Obchodním rejstříku. To přenesete adresu společnosti k sobě domů? Ne, určitě tohle nemusíte. Stačí si zajistit sídlo firmy v Ostravě, tedy sídlo virtuální. Virtuální sídlo, je možné taky označovat jako virtuální kancelář. Se skutečnou kanceláří, jej spojuje jen to, že adresu virtuálního sídla můžete zapsat do Obchodního rejstříku jako sídlo vaší společnosti s ručením omezeným. Jinak je to jen adresa. Adresa, na které bude umístěna cedulka s názvem vaší společnosti, to aby poštovní doručovatelé věděli, že zde sídlíte.

Ceny všeho rostou

Pronájem takovéhoto sídla vás přijde na pár stovek měsíčně. To, že jde o opravdu výhodnou záležitost, dokazuje skutečnost, že pronájem virtuálního sídla, kanceláře, v porovnání s nájmem běžné klasické kanceláře o 110m2 je nákladově na úrovni 1%! Tedy náklady jsou sto krát nižší. Při pronájmu tohohle typu sídla získáte zároveň určité, velice zajímavé služby. Jednak je to servis kolem vaší pošty. Všechny zásilky, obyčejné listovní zásilky, doporučené i balíky jsou notifikovány a je vám neprodleně oznámeno jejich přijetí. V rámci pronájmu získáváte i možnost využívání místní konferenční místnosti a další služby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky